Ida Čermáková, IČO: 30169429 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Ida Čermáková Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 30169429. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 30169429 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Ida Čermáková

IČO

30169429

Miesto podnikania
Bratislava-Lamač, Bratislava-Lamač 57, PSČ 84103
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
104-3887

Podnikateľský subjekt ukončil podnikateľskú činnosť vo všetkých predmetoch podnikania uvedených na dokladoch o živnostenskom oprávnení ku dňu 15.04.2021

Predmety podnikania
od 8. 6. 1992 do 15. 4. 2021
nákup a predaj kozmetiky, skla, porcelánu, priemysel.tovaru,spotreb.tovaru,domácich potrieb,kníh,tlače,suvenírov,odevov,textilu,textil.galantérie,balených potravín,ovocia,zeleniny,tabakových výrobkov, alkohol. a nealkoholických nápojov
od 8. 6. 1992 do 15. 4. 2021
Automatizované spracovanie údajov
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO