MARWAN SAEED ABD EL HAY - ARABELA, IČO: 31378153 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti MARWAN SAEED ABD EL HAY - ARABELA Údaje boli stiahnuté 11. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31378153. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31378153 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

MARWAN SAEED ABD EL HAY - ARABELA

IČO

31378153

Vedúci podniku zahraničnej osoby
MARWAN SAEED ABD EL HAY
Adresa miesta činnosti podniku zahraničnej osoby
Bratislava-Dúbravka, Bratislava-Dúbravka 6, PSČ 84101
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
104-9497
Predmety podnikania
od 24. 8. 1994 do 1. 9. 2001
Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)
Zodpovedný zástupca
Zrušený dňom 1. 9. 2001
Daniel Hetteš
od 24. 8. 1994
Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)
Zodpovedný zástupca
Daniel Hetteš
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO