Slaviša Jovanović, IČO: 50538080 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Slaviša Jovanović Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 50538080. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 50538080 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

Slaviša Jovanović

IČO

50538080

Vedúci podniku zahraničnej osoby
Slaviša Jovanovic
Zrušený
JUDr. Martina Čerevková
Adresa miesta činnosti podniku zahraničnej osoby
Dunajská Lužná, Dunajská Lužná 246/10, PSČ 90042
Označenie
podnik zahraničnej osoby
Súd
Okresný úrad Senec
Číslo živnostenského registra
140-20740
Predmety podnikania
od 21. 3. 2017
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
od 21. 3. 2017
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
od 21. 3. 2017
Prípravné práce k realizácii stavby
od 21. 3. 2017
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
od 21. 3. 2017
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Hodnotenie firmy
+1
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO