Ružena Dohnálková Paseky, IČO: 17720605 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Ružena Dohnálková Paseky Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 17720605. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 17720605 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Ružena Dohnálková Paseky

IČO

17720605

Miesto podnikania
Holíč, PSČ 90851
Súd
Okresný úrad Senica
Číslo živnostenského registra
206-2080
Predmety podnikania
od 10. 3. 1993
Maloobchod so spotrebným tovarom
Prevádzkarne
Holíč, Záhr.osada "Paseky"
od 10. 3. 1993
Maloobchod s potravinami a tabak. výrobkami
Prevádzkarne
Holíč, Záhrad. osada Paseky
od 11. 10. 2000 do 17. 5. 2003
Predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholickýchnápojov tepelne rýchlo upravovaných mäsových a bezmäsitýchjedál a ich obvyklých príloh
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Alternatíva k sporiacim účtom s výnosom 3 % ročne.

CHCEM INVESTOVAŤ

Zhodnocujte atraktívne svoje eurá. Obchodovanie na dennej báze, bezpečie investícií a ľahký prístup k finančným prostriedkom.