KONZEX, družstvo pre konzultačné služby a obchod, IČO: 00598950 - Obchodný register

Tento výpis z obchodného registra obsahuje údaje o spoločnosti KONZEX, družstvo pre konzultačné služby a obchod Údaje boli stiahnuté 3. 5. 2023 z dátovej služby orsr.sk podľa IČO 00598950. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 00598950 na originálnej stránke obchodného registra orsr.sk.

Výpis z obchodného registra


Obchodný register
Deň zápisu
7. 2. 1990
Názov
od 7. 2. 1990

KONZEX, družstvo pre konzultačné služby a obchod

Adresa sídla
od 18. 11. 1992
Bratislava, Na Priekopách 75, PSČ 83000
od 7. 2. 1990 do 17. 11. 1992
Bratislava, Fučíkova 15
IČO
od 7. 2. 1990

00598950

Právna forma
Družstvo
Oddiel
Dr
Vložka číslo
45/B
Súd
Okresný súd Bratislava I
Predmet činností
od 7. 2. 1990
poskytovanie poradenských, konzultačných a sprotredkovateľských služieb pre občanov a organizácie v oblasti zahraničného obchodu
od 7. 2. 1990
nákup, predaj a výroba výrobkov z dreva, kovu, plastických, agrochemických látok, neplnohodnotných výrobkov, druhotných surovín a výrobkov poľnohospodárskeho a potravinárskeho komplexu
od 7. 2. 1990
poskytovanie poradenských, konzultačných, sprostredkovateľských, obstaravateľských a sprievodcovských služieb pre občanov a organizácie v oblasti ekonomiky, obchodu, služieb obyvateľstvu a vo vzťahu k zahra- ničiu v súlade s oprávnením pre zahraničnoobchodnú činnosť a zahranično-hospodárske služby
od 7. 2. 1990
nákup, predaj a výroba výrobkov z papiera, dreva, textilu, kovov, kože, skla, prírodných a umelých vlákien a priadzí, plastických a agrochemických látok, surovín a výrobkov polygrafického a kozmetického priemyslu, neplnohodnotných výrobkov, druhotných surovín, stavebných hmôt, materiálov a výrobkov vrátane veľko-a maloobchodnej činnosti a výrobkov poľnohospodársko-potravinárskeho komplexu vrátane veľko-a maloobchodnej činnosti bez možnosti ich vlastnej výroby, nákup a predaj strojov a zariadení pre uvedené výroby.
Konanie menom spoločnosti
od 7. 2. 1990
Za družstvo podpisujú všetci členovia predstavenstva.
Ďalšie právne skutočnosti
od 7. 2. 1990
Družstvo bolo založené na ustanovujúcej členskej schôdzi dňa 9.1.1990, boli prijaté stanovy. Stary spis: Dr 1734
Hodnotenie firmy
0
+
-

Ďalšie odkazy

Peniaze.sk zobrazujú iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach a v mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO