Obec Hincovce, IČO: 00329126 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Obec Hincovce Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 00329126. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 00329126 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Obec Hincovce

IČO

00329126

Súd
Okresný úrad Spišská Nová Ves
Číslo živnostenského registra
810-6580
Štatutárny orgán
Tatiana Brandoburová
05363 Hincovce, Trsťany 64
Ondrej Filip (Zrušený)
05363 Hincovce 7
Predmety podnikania
od 26. 1. 1995
kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností
Prevádzkarne
Hincovce, Č .30 (Zrušená)
od 7. 12. 2004
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zodpovedný zástupca
Vladimír Perháč
od 7. 12. 2004
Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
Zodpovedný zástupca
Vladimír Perháč
od 7. 12. 2004
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
Zodpovedný zástupca
Vladimír Perháč
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO