akad. soch. Drahomír Prihel, IČO: 11648830 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti akad. soch. Drahomír Prihel Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 11648830. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 11648830 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

akad. soch. Drahomír Prihel

IČO

11648830

Miesto podnikania
Bratislava-Nové Mesto, Bratislava-Nové Mesto 4, PSČ 83102
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
103-3165

Podnikateľský subjekt má pozastavenú činnosť.

Predmety podnikania
od 2. 2. 1993
Zhotovovanie výrobkov zo skla na zákazku
Prevádzkarne
Kokava nad Rimavicou, Potočky
od 2. 2. 1993
Zhotovovanie výrobkov z kovu, dreva a kameňa na zákazku
od 2. 2. 1993
Sprostredkovanie nákupu a predaja výrobkov zo skla, dreva
od 2. 2. 1993
Sprostredkovanie nákupu a predaja výrobkov z kameňa a kovu
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Staňte sa investorom

Chcem vedieť viac

Investujte od 100 EUR s priemerným zhodnotením 12,5 % p.a. Investície sú zabezpečené nehnuteľným majetkom.