Ing. Igor Buc, IČO: 11801581 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Ing. Igor Buc Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 11801581. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 11801581 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Ing. Igor Buc

IČO

11801581

Miesto podnikania
Bratislava-Petržalka, Bratislava-Petržalka 2958/4, PSČ 85101
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
105-8497

Podnikateľský subjekt má pozastavenú činnosť.

Predmety podnikania
od 13. 1. 1993
Výroba a predaj textilu
od 9. 9. 1992
Sprostredkovanie kúpy a predaja tovaru v rozsahu voľnej živ.
od 9. 9. 1992
Organizačný a ekonomický poradca
od 9. 9. 1992
Vedenie účtovnej evidencie
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO