Vojtech Balodi, IČO: 14006235 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Vojtech Balodi Údaje boli stiahnuté 11. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 14006235. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 14006235 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Vojtech Balodi

IČO

14006235

Miesto podnikania
Bratislava-Karlova Ves, Fullu 32, PSČ 84105
do 22. 1. 2003
Bratislava-Karlova Ves, Fullu 32, PSČ 84105
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
104-23712
Predmety podnikania
od 2. 12. 1992
Montáž autodoplnkov
od 2. 12. 1992
Čalúnnicke práce
od 12. 7. 1993
Sprostredkovanie obchodu a služieb
od 12. 7. 1993
Nákup a predaj spotrebného, priemyselného a rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti, balených trvanlivých potravín, vrátane alkoholických nápojov v spotrebiteľskom balení, ovocia, zeleniny a tabakových výrobkov
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Experti na granty a dotácie

Viac informácii

Získajte neobmedzený prístup do najväčšej databázy grantov a dotácií na Slovensku. Nájdite ten správny grant pre vašu firmu.

Výpočet dôchodkového veku

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky