BETRA MARKETING, spol. s r.o., IČO: 17643767 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti BETRA MARKETING, spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 26. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 17643767. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 17643767 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

BETRA MARKETING, spol. s r.o.

do 20. 5. 2007

BETRA Marketing, spol. s r.o.

IČO

17643767

Súd
Okresný úrad Trnava
Číslo živnostenského registra
207-7903
Štatutárny orgán
Ing. Pavol Suran
91901 Zvončín 223
Predmety podnikania
od 18. 9. 1992
Sprostredkovanie obchodu a veľkoobchod s potravinami, alko- holickými a nealkoholickými nápojmi, tabakom a tabakovými robkami, fajčiarskymi potrebami, drogériovým tovarom /s vý- nimkou jedov a žieravín/, potrebami a zariadeniami pre do- mácnosť, kultúrnymi zariadeniami, knihami, časopismi, papie-rom a papierenskými výrobkami, kancelárskymi potrebami, po- trebami pre dopravu a šport, stavebným materiálom, obuvou, textilom, koženou galantériou, strojmi a zariadeniami pre poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, drevospacujúci priemysel, drevom a drevárenskými výrobkami, sklom a sklár- skymi výrobkami, elektronikou
Prevádzkarne
Trnava, Bulharská 40 (Zrušená)
od 18. 9. 1992
Prieskum trhu
od 18. 9. 1992
Reklamná a propagačná činnosť
od 17. 1. 2000
Chemická výroba a vývoj vrátane laboratórnych rozborov kvality /s výnimkou jedov, žieravín a zvlášť nebezpečných jedov a žieravín/
Prevádzkarne
Trnava, Trstínska 10
Zodpovedný zástupca
Ing. Pavol Suran
od 17. 1. 2000
Plastikárska výroba a vývoj vrátane laboratórnych rozborov kvality
Prevádzkarne
Trnava, Trstínska 10
od 17. 1. 2000
Poradenská činnosť v oblasti chémie
Prevádzkarne
Trnava, Trstínska 10
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Investujte so Saxo lacnejšie

Zistite viac

Využite nižšie poplatky za US akcie - 0,08 %, min. 1 USD, s menovou konverziou 0,25 % a bez minimálneho vkladu.

Advertisement