Miroslav Kollár -"NIKI", IČO: 30371341 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Miroslav Kollár -"NIKI" Údaje boli stiahnuté 11. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 30371341. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 30371341 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

Miroslav Kollár -"NIKI"

IČO

30371341

Miesto podnikania
Dunajská Streda, nám. 2145/8, PSČ 92901
Súd
Okresný úrad Dunajská Streda
Číslo živnostenského registra
201-4422
Predmety podnikania
od 6. 3. 1992 do 1. 5. 2004
Cestná nákladná doprava
od 6. 3. 1992
Sprostrekovanie, nákup a predaj náhradných autosúčiastok, automobilových skiel, autodoplnkov, autokozmetiky, osobných a nákladných automobilov, motocyklov
Prevádzkarne
Dunajská Streda, Hlavná 48 (Zrušená)
od 6. 3. 1992 do 3. 12. 2013
Vnútroštátna nákladná cestná doprava
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Investujte so Saxo lacnejšie

Zistite viac

Využite nižšie poplatky za US akcie - 0,08 %, min. 1 USD, s menovou konverziou 0,25 % a bez minimálneho vkladu.

Advertisement