INTERCO spol. s r.o., IČO: 31327737 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti INTERCO spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 11. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31327737. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31327737 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

INTERCO spol. s r.o.

IČO

31327737

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
101-6778

Podnikateľský subjekt ukončil podnikateľskú činnosť vo všetkých predmetoch podnikania uvedených na dokladoch o živnostenskom oprávnení ku dňu 23.11.2021

Štatutárny orgán
Ing. Duc CHU VAN - vymazaný z OR (Zrušený)
83107 Bratislava-Vajnory, Roľnícka 231
Xuan NGUYEN QUANG (Zrušený)
83102 Bratislava-Nové Mesto, Nobelova 5
Ing. Loi NGUYEN THE (Zrušený)
83107 Bratislava-Vajnory, Roľnícka 231
Predmety podnikania
od 8. 7. 2004 do 23. 11. 2021
Nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov v rozsahu voľnej živnosti
Prevádzkarne
Zrušená dňom 23. 11. 2021
Bratislava-Vajnory, Stará Vajnorská 17
Bratislava-Vajnory, Pri starom letisku 1 (Zrušená)
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Experti na granty a dotácie

Viac informácii

Získajte neobmedzený prístup do najväčšej databázy grantov a dotácií na Slovensku. Nájdite ten správny grant pre vašu firmu.

Výpočet dôchodkového veku

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky