MICHAL VI., družstvo, IČO: 31382037 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti MICHAL VI., družstvo Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31382037. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31382037 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

MICHAL VI., družstvo

IČO

31382037

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
101-8752
Štatutárny orgán
Sylvia Beriaczová
Bratislava, Michalská 6
Ing. Boris Horáček
81101 Bratislava-Staré Mesto, Michalská 383/6
Predmety podnikania
od 27. 10. 1994
Kúpa nehnuteľností
od 27. 10. 1994
Správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu
od 27. 10. 1994
Prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO