EMTEC Magnetics ECE GmbH, IČO: 31784411 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti EMTEC Magnetics ECE GmbH Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31784411. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31784411 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

EMTEC Magnetics ECE GmbH

IČO

31784411

Vedúci organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby
Zrušený
Peter Štepo
Zrušený
Ing. Karol Miškovič
Adresa miesta činnosti organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
102-20652
Štatutárny orgán
Peter Štepo
95637 Zlatníky 235
Ing. Karol Miškovič (Zrušený)
84102 Bratislava-Dúbravka, Saratovská 10
Predmety podnikania
od 17. 10. 1997
Nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod
Zodpovedný zástupca
Ing. Karol Miškovič
od 17. 10. 1997
Nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod
Zodpovedný zástupca
Ing. Karol Miškovič
od 17. 10. 1997
Sprostredkovateľská činnosť
Zodpovedný zástupca
Ing. Karol Miškovič
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO