Ing. Ladislav Slaný, IČO: 34026266 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Ing. Ladislav Slaný Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 34026266. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 34026266 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Ing. Ladislav Slaný

IČO

34026266

Miesto podnikania
Piešťany, Piešťany 4258/32, PSČ 92101
Súd
Okresný úrad Piešťany
Číslo živnostenského registra
230-15917
Predmety podnikania
od 1. 2. 2010
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu:06.1 - Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkov01.1 - Výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov
od 22. 2. 2010
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu :07-2 - Výchova a vzdelávanie osôb na montáž a demontáž lešenia (lešenári)08.1 - Výchova a vzdelávanie zamestnancov na obsluhu vybraných stavebných strojov a zariadení
od 22. 2. 2010
Autorizovaný bezpečnostný technik
od 29. 6. 2010
Technik požiarnej ochrany
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO