ZEPRIS s.r.o., IČO: 35761024 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti ZEPRIS s.r.o. Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 35761024. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 35761024 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

ZEPRIS s.r.o.

IČO

35761024

Súd
Okresný úrad Senec
Číslo živnostenského registra
108-7656
Štatutárny orgán
Ing. Robert Sipos
90042 Dunajská Lužná, Jánošíková 730
Predmety podnikania
od 24. 2. 1999
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi/maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
od 24. 2. 1999
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
od 24. 2. 1999
Výkon činnosti stavbyvedúceho
Zodpovedný zástupca
Jozef Dvorák
od 24. 2. 1999
Vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb vrátane vybavenosti sídliskových celkov
Zodpovedný zástupca
Ing. Robert Sipos
od 24. 2. 1999
Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
Zodpovedný zástupca
Ing. Robert Sipos
od 24. 2. 1999 do 8. 11. 1999
Výkon činnosti stavebného dozoru
Zodpovedný zástupca
Zrušený
Jozef Friedel
od 19. 5. 2000
Montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba plynových zariadení
Zodpovedný zástupca
Ing. Robert Sipos
od 19. 5. 2000
Výstavba, rekonštrukcia a sanácia potrubia bezvýkopovými metódami
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Alternatíva k sporiacim účtom s výnosom 3 % ročne.

CHCEM INVESTOVAŤ

Zhodnocujte atraktívne svoje eurá. Obchodovanie na dennej báze, bezpečie investícií a ľahký prístup k finančným prostriedkom.