KiRiS OS spol. s r.o., IČO: 35882336 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti KiRiS OS spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 35882336. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 35882336 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

KiRiS OS spol. s r.o.

IČO

35882336

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
104-25109
Štatutárny orgán
Rastislav Skirkanič
84103 Bratislava, Podháj 61
Ing. Ján Skirkanič
84103 Bratislava, Podháj 61
Predmety podnikania
od 23. 2. 2004
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
od 23. 2. 2004
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
od 23. 2. 2004
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zodpovedný zástupca
Ing. Ján Skirkanič, CSc.
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Investujte so Saxo lacnejšie

Zistite viac

Využite nižšie poplatky za US akcie - 0,08 %, min. 1 USD, s menovou konverziou 0,25 % a bez minimálneho vkladu.

Advertisement