TRANSBETON PLUS, spol. s r.o., IČO: 36249131 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti TRANSBETON PLUS, spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 36249131. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 36249131 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

TRANSBETON PLUS, spol. s r.o.

IČO

36249131

Súd
Okresný úrad Dunajská Streda
Číslo živnostenského registra
201-15279
Štatutárny orgán
Ing. Robert Bugár
94525 Komárno, Školská ul. 736/7
Pavel Kevický
93201 Veľký Meder, Mlynská 3690/1/A
Gusztáv Szabó
93201 Veľký Meder, Táborská 851/30
Predmety podnikania
od 6. 5. 2002
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
od 6. 5. 2002
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
Prevádzkarne
93201 Veľký Meder, Mlynská 2
od 6. 5. 2002
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zodpovedný zástupca
Ing. Žigmund Bugár
od 6. 5. 2002
Činnosť stavbyvedúceho - pozemné stavby
Zodpovedný zástupca
Ing. Žigmund Bugár
od 9. 12. 2009
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zodpovedný zástupca
Ing. Žigmund Bugár
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Alternatíva k sporiacim účtom s výnosom 3 % ročne.

CHCEM INVESTOVAŤ

Zhodnocujte atraktívne svoje eurá. Obchodovanie na dennej báze, bezpečie investícií a ľahký prístup k finančným prostriedkom.