HOFA, spol. s r.o., IČO: 36250074 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti HOFA, spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 12. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 36250074. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 36250074 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

HOFA, spol. s r.o.

IČO

36250074

Súd
Okresný úrad Dunajská Streda
Číslo živnostenského registra
201-15552
Štatutárny orgán
Zoltán Horváth
93039 Čenkovce, Maslovce 815
Štefan Dudás (Zrušený)
97901 Rimavská Sobota, Mikszátha 51
Predmety podnikania
od 24. 7. 2002
Kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
od 24. 7. 2002
Výroba , piliarska, prvotné spracovanie drevaStolárske práce, výroba nábytku
Prevádzkarne
Zrušená dňom 19. 8. 2013
93039 Zlaté Klasy, Maslovce, obj. HD
Zodpovedný zástupca
Zoltán Horváth
od 24. 7. 2002
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
od 24. 7. 2002
Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2023

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Alternatíva k sporiacim účtom s výnosom 3 % ročne.

CHCEM INVESTOVAŤ

Zhodnocujte atraktívne svoje eurá. Obchodovanie na dennej báze, bezpečie investícií a ľahký prístup k finančným prostriedkom.