Matej Bučurič, IČO: 42413206 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Matej Bučurič Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 42413206. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 42413206 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Matej Bučurič

IČO

42413206

Miesto podnikania
Bratislava-Ružinov, Bratislava-Ružinov 372/26, PSČ 82105
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
110-237670
Predmety podnikania
od 9. 1. 2015
Čistiace a upratovacie služby
od 4. 3. 2015
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
od 17. 6. 2015
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
od 17. 6. 2015
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO