Filip Jantula, IČO: 44898673 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Filip Jantula Údaje boli stiahnuté 11. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 44898673. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 44898673 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Filip Jantula

IČO

44898673

Miesto podnikania
Kráľová pri Senci, Kráľová pri Senci 2050, PSČ 90050
do 26. 3. 2014
Kráľová pri Senci, Kráľová pri Senci 2050, PSČ 90050
Súd
Okresný úrad Senec
Číslo živnostenského registra
110-188549
Predmety podnikania
od 23. 7. 2009
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
od 23. 7. 2009
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO