Izabela Beňadiková, IČO: 46742344 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Izabela Beňadiková Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 46742344. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 46742344 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Izabela Beňadiková

IČO

46742344

Miesto podnikania
Žiar nad Hronom, Žiar nad Hronom 491/6, PSČ 96501
Súd
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra
680-17079
Predmety podnikania
od 6. 8. 2012
Prenájom hnuteľných vecí
od 6. 8. 2012
Administratívne služby
od 6. 8. 2012
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
od 7. 2. 2014
Prípravné práce k realizácii stavby
od 7. 2. 2014
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
od 7. 2. 2014
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO