T.E.R.N.O. - ústav pre obchod, cestovný ruch a malé a stredné podniky, spol. s r.o., IČO: 31326056 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti T.E.R.N.O. - ústav pre obchod, cestovný ruch a malé a stredné podniky, spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 11. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31326056. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31326056 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

T.E.R.N.O. - ústav pre obchod, cestovný ruch a malé a stredné podniky, spol. s r.o.

IČO

31326056

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
110-291916
Štatutárny orgán
Ing. Oľga Drahovská
84105 Bratislava-Karlova Ves, Jána Stanislava 3085/31
Predmety podnikania
od 14. 9. 2020
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
od 14. 9. 2020
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Účet s bonusom až do 60 €

Chcem bonus

Založte si Účet pre zelenší svet online – kvôli prírode aj pre seba! Na 12 mesiacov zadarmo a s podporou enviroprojektov.

Advertisement

Výpočet dôchodkového veku

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky