UNOTEC, spol. s r.o., IČO: 31337171 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti UNOTEC, spol. s r.o. Údaje boli stiahnuté 12. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31337171. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31337171 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

UNOTEC, spol. s r.o.

IČO

31337171

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
104-11114
Štatutárny orgán
JUDr. Laura Bíróová
84105 Bratislava-Karlova Ves, Pribišova 4
Ing. Alexander Bezensek
2340 Mödling, Payergasse 12
Ing. Štefan Noskai (Zrušený)
84101 Bratislava-Dúbravka, Sekurisova 21
Predmety podnikania
od 3. 12. 1992
Sprostredkovanie v oblasti obchodu
od 3. 12. 1992
Kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj /obchodovať s tovarom, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno len s tým povolením/.
Zodpovedný zástupca
Zrušený
Ing. Štefan Noskai
od 3. 12. 1992
Prenájom motorových vozidiel
Zodpovedný zástupca
Zrušený
Ing. Štefan Noskai
od 3. 12. 1992
Prenájom priemyselného tovaru
Zodpovedný zástupca
Zrušený
Ing. Štefan Noskai
od 3. 12. 1992
Poradenská a konzultačná činn.v obl.obchodu
Zodpovedný zástupca
Zrušený
Ing. Štefan Noskai
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Účet s bonusom až do 60 €

Chcem bonus

Založte si Účet pre zelenší svet online – kvôli prírode aj pre seba! Na 12 mesiacov zadarmo a s podporou enviroprojektov.

Advertisement

Výpočet dôchodkového veku

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky