TELELARM SECURITY GmbH. - organizačná zložka TELELARM SECURITY Bratislava, IČO: 31337201 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti TELELARM SECURITY GmbH. - organizačná zložka TELELARM SECURITY Bratislava Údaje boli stiahnuté 10. 5. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 31337201. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 31337201 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

TELELARM SECURITY GmbH. - organizačná zložka TELELARM SECURITY Bratislava

IČO

31337201

Vedúci organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby
JUDr. Peter Vavro
Adresa miesta činnosti organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby
Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
101-23170
Štatutárny orgán
JUDr. Peter Vavro
83102 Bratislava-Nové Mesto, Sibírska 28
Predmety podnikania
od 3. 12. 1992
Nákup a predaj poplašnej techniky
Zodpovedný zástupca
JUDr. Peter Vavro
od 3. 12. 1992
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s poplašnou technikou
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO