AKADEMOS - spoločnosť priateľov vzdelania a vedy, IČO: 00602485 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti AKADEMOS - spoločnosť priateľov vzdelania a vedy Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 00602485. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 00602485 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

AKADEMOS - spoločnosť priateľov vzdelania a vedy

IČO

00602485

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
110-152928
Štatutárny orgán
PhDr. Andrea Hagovská
85101 Bratislava-Petržalka, Belinského 7
Predmety podnikania
od 3. 6. 2005
Organizovanie voľného času pre deti a mládež v rozsahu voľnej živnosti
od 3. 6. 2005
Organizovanie jazykových kurzov a školení
od 3. 6. 2005
Technicko - organizačné zabezpečenie seminárov a školení
od 3. 6. 2005
Vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
od 3. 6. 2005
Reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
od 3. 6. 2005
Administratívne, organizačné a technické práce súvisiace s vyhľadávaním, triedením, spracovaním a zoraďovaním informácií
od 3. 6. 2005
Sprostredkovanie a organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO