Vysokoškolský MG KLUB, občianske združenie, IČO: 00602523 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Vysokoškolský MG KLUB, občianske združenie Údaje boli stiahnuté 12. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 00602523. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 00602523 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Živnostenský register
Obchodné meno

Vysokoškolský MG KLUB, občianske združenie

IČO

00602523

Súd
Okresný úrad Bratislava
Číslo živnostenského registra
103-5701
Štatutárny orgán
Ing. Rastislav Murgaš
97101 Prievidza, Konvalinkova 30
Ing. Branislav Straka
95801 Partizánske, Jilemnického 46
Predmety podnikania
od 2. 9. 1993 do 9. 6. 2008
Pohostinská činnosť
od 2. 9. 1993
Pohostinská činnosť
Zodpovedný zástupca
Miroslav Kubáň
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO