Pozemné stavby Košice, štátny podnik, v likvidácii, IČO: 00153851 - živnostenský register

Tento výpis z živnostenského registra obsahuje údaje o spoločnosti Pozemné stavby Košice, štátny podnik, v likvidácii Údaje boli stiahnuté 26. 4. 2022 z dátovej služby zrsr.sk podľa IČO 00153851. Z dôvodu ochrany osobných údajov nie sú na stránke dátumy narodenia a úplné adresy fyzických osôb. Kompletný výpis vrátane dát narodenia a adries je možné zobraziť po zadaní IČO 00153851 na originálnej stránke živnostenského registra zrsr.sk.

Výpis z živnostenského registra


Obchodný register
Živnostenský register
Obchodné meno

Pozemné stavby Košice, štátny podnik, v likvidácii

do 26. 3. 1997

Pozemné stavby Košice, štátny podnik

IČO

00153851

Súd
Okresný úrad Košice
Číslo živnostenského registra
802-5678
Štatutárny orgán
Ing. Ivan Čerňanský (Zrušený)
04001 Košice-Staré Mesto, Braniskova 7
Ing. Ondrej Javorský (Zrušený)
04001 Košice-Staré Mesto, Kuzmányho 13
Predmety podnikania
od 1. 7. 1989
Vykonávanie bytových a občianskych stavieb
od 1. 7. 1989
Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
od 1. 7. 1989
Vykonávanie inžinierských stavieb(vrátane vybav.sídl.celkov)
od 1. 7. 1989 do 5. 12. 2015
Vykonávanie neverejnej cestnej osobnej dopravy
Hodnotenie firmy
0
+
-

Peniaze.sk zobrazuje iba údaje, ktoré boli zverejnené na základe zákona v rôznych registroch. Zoznam odkazov na zdrojové informácie nájdete na tejto stránke. Vydavateľ týmto spôsobom spracováva osobné údaje v súlade s článkom 6 ods. 1 ods. f) Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov, teda na účely oprávnených záujmov užívateľov tejto webovej služby, ktorá umožňuje, okrem iného, vyhľadávanie v registroch z jedného miesta bez toho, aby údaje z týchto registrov združovala.

Pokiaľ ste na našich stránkach objavili, že uvádzané dáta nezodpovedajú realite, skontrolujte prosím najskôr, či chyba nie je priamo v príslušnom zdrojovom registri. Ak je, obráťte sa so žiadosťou o opravu dát na príslušnú inštitúciu uvedenú na tejto stránke. Tým zaistíte aktuálnosť dát na našich stránkach av mnohých ďalších komerčných databázach. Ak je na zdrojovej stránke všetko v poriadku a chyba je iba u nás, kliknite nižšie na tlačidlo Aktualizovať dáta a počkajte. Aktualizácia môže trvať aj niekoľko málo desiatok sekúnd.

Porovnajte si ponuky, vyberte tú najvýhodnejšiu a ušetrite

Ušetrite na hypotéke a životnom poistení alebo s nami sporte a zarobte viac. Nechajte si od nás porovnať ponuky a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Firmy s podobným IČO

Výpočet čistej mzdy 2024

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky

Experti na granty a dotácie

Viac informácii

Získajte neobmedzený prístup do najväčšej databázy grantov a dotácií na Slovensku. Nájdite ten správny grant pre vašu firmu.

Výpočet dôchodkového veku

Rozšírená verzia kalkulačky

Ďalšie kalkulačky